Radius Manager

Ülkemizde sayıları gittikçe artan ISP firmalarının genel olarka kullanmış olduğu DMASOFT firmasına ait radiusmanager yazılımına ek seçenekler sunarak firmaların isteklerine çözüm üretiyoruz.

Radiusmager yazılımını kullanan firmaların müşterilerine kredi kartı ile tarife satışı yapıp müşteri memnuniyetini artırmaları adına hazırlamış olduğumuz online işlem merkezi ile kontör kartı dağıtma zahmetinden kurtarıyor ve gün kaybını önlüyoruz.

Radius manager online işlem merkezi ile kullanıcılar sisteme giriş yapıp istedikleri tarifeyi kredi kartı veya kontör kartı ile satın alabilirler.Müşterileriniz tarife ücretini havale yaptıklarında da sistem üzerinden havale bildirimi yapıp sizi bilgilendirebilirler.Yaşanan bağlantı veya diğer sorunlarda teknik destek talebi oluşturabilir.

Radius manager yazılımına online işlem merkezi,sms modülü ve bayi yönetim paneli hazırlayarak sizlerin hizmetini sunuyoruz.Ayrıca BTK'nın istemiş olduğu yeni yazılımlarada çözümler üretiyoruz.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun istemiş olduğu 5651 log yasasına uygun yazılım çözümüdeüretmiş bulunmaktayız.

Radius manager yedekleme adına veritabanınızı günlük olarak yedeğini alabiliyoruz.

 

  • Online İşlem Merkezi
  • Toplu Sms Sistemi
  • 5651 Loglama
  • Bayi Yönetim Paneli ve Teknik Servis Sistemi
  • Sms ile Kullanıcı Akn Bildirimi
  • BTK İstekleri


Web Tasarım

Web Tasarım


Adwords Reklamları

Adwords Reklamları


Özel Projeler

Özel Projeler


Radius Manager

Radius Manager

Wso Shell - ucuz takipçi - b374k-shell - ucuz takipçi al